Struktura urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim


DYREKTOR URZĘDU

DYREKTOR URZĘDU

Dorota Cudzich

CAZ - CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

CAZ-1 WYDZIAŁ POŚREDNICTWA PRACY I PORADNICTWA ZAWODOWEGO 

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr pokoju

Nr tel. wew.

Matyjaszewska Barbara Kierownik wydziału  8 137
Biela Magdalena Doradca zawodowy  9 193
Gołdynek Anetta Pośrednik pracy  7 137
Gościek Agnieszka Pośrednik pracy  6 185
Grab Aneta Doradca zawodowy  9 189
Gumola Anna Pośrednik pracy  6 182
Kiełbik Ewa Doradca zawodowy  6 181
Kutela Renata Doradca zawodowy  8 114
Małecka Anna Doradca zawodowy  6 188
Markowiak Małgorzata Doradca zawodowy  6 186
Masiarek Karol Pośrednik pracy  6 183
Maślanka Przemysław Pośrednik pracy  6 184
Michalak Beata Pośrednik pracy  7 136
Puk Małgorzata Doradca zawodowy  6 133
Rogalska Elżbieta Pośrednik pracy  9 192
Walasik-Nicińska Ewa Pośrednik pracy  9 190
Wójtowicz Iwona Pośrednik pracy  9 191


CAZ-2 WYDZIAŁ PROGRAMÓW RYNKU PRACY

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr pokoju

Nr tel. wew.

Pietrusiewicz Lidia Kierownik wydziału  39 167
Barska-Boguś Monika Specjalista ds. programów  33 138
Gołygowska Jolanta Specjalista ds. programów 29 164
Grelowska Marzena Specjalista ds. programów  33 219
Grzankowska Ewa Specjalista ds. programów  35 163
Jabłońska Karolina Specjalista ds. programów  29 164
Koch Malwina Specjalista ds.programów  37 160
Kołodziejczyk Ewelina Specjalista ds. programów 35 163
Młynarczyk Martyna Specjalista ds. programów  33 217
Prokop-Walasek Edyta Specjalista ds. rozwoju zawodowego  28 151
Sobańska Anna Specjalista ds. programów  38 115
Wasińska Aleksandra Specjalista ds. rozwoju zawodowego  28 169

PFK - DZIAŁ GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr pokoju

Nr tel. wew.

Malec Beata Główny księgowy  24 148
Polowczyk Anna Kierownik samodzielnego referatu 21 113
Balasińska Elżbieta Starszy inspektor  21 118
Krzesiak Edyta Starszy inspektor powiatowy  23 155
Pielużek Anna Specjalista ds.programów  21 119
Skorupa Barbara Starszy inspektor  24 149
Wypych Agnieszka Starszy inspektor powiatowy  23 154

PKK - SAMODZIELNE STANOWISKO DS. KADR , SZKOLEŃ I KONTROLI

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr pokoju

Nr tel. wew.

Adamczyk Grzegorz Inspektor 34 208
Dratwa Anna Inspektor powiatowy  36 156
Kaźmierczak Anna Starszy inspektor  34 208

POO - SAMODZIELNE STANOWISKO OBSŁUGI PRAWNEJ, ORZECZNICTWA I WINDYKACJI

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr pokoju

Nr tel. wew.

Jagusiak Anna Inspektor powiatowy  27 159
Jaworska Ewa Starszy inspektor  27 159

POO-1 - REFERAT ORGANIZACJI I ADMINISTRACJI

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr pokoju

Nr tel. wew.

Wiśniewska Alicja Kierownik samodzielnego referatu 40 147
Bartyzel Dorota Starszy inspektor  32 110
Walas Aneta Archiwista  4 216
Wnuk Agnieszka Starszy inspektor  14 158
Żwirski Dariusz Kierowca samochodu osobowego 12  

POO-2 - REFERAT REJESTRACJI, EWIDENCJI I ŚWIADCZEŃ

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr pokoju

Nr tel. wew.

Kowalska Małgorzata Kierownik referatu 1 202
Borkowska Beata Starszy inspektor  5 129
Cieślik Małgorzata Specjalista ds. ewidencji i świadczeń  13 132
Kaczmarek Bożena Specjalista ds. rejestracji 2 206
Łaszek Magdalena Pomoc administracyjna  13 130
Mastalerz Anna Specjalista ds. rejestracji 2 204
Pabich Beata Specjalista ds. rejestracji  2 205
Watała Anna Specjalista ds. ewidencji i świadczeń 13 206

POO-3 - SAMODZIELNE STANOWISKO DS. ADMINISTROWANIA SIECIĄ KOMPUTEROWĄ

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr pokoju

Nr tel. wew.

Adamczyk Piotr Starszy informatyk  22 221

POO-4 - INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr pokoju

Nr tel. wew.

Wiśniak Dorota Specjalista do spraw rozwoju zawodowego 28 152

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę